fbpx

Kontakta oss

Eftersom boende och husbyggande är en process med många frågor och beslut, vill vi att du enkelt ska nå oss för att få svar och hjälp. Så tveka inte på att ta kontakt med oss. Vi finns här för din skull.

Jag samtycker till att mina uppgifter hanteras enligt vår integritetspolicy

Anders Arvidsson

VD


0708-88 99 30

033-12 05 60
anders@husarvid.se

Marie Arvidsson

Ekonomi


0708-88 99 31

033-12 05 60
marie@husarvid.se

Fredrik Palm

Säljare Villa & Tomter / Projektledare


0735-22 90 99

033-12 05 60
fredrik@husarvid.se

Andreas Klarström

Säljare Bostadsrätter


0735-22 90 91

033-12 05 60
andreas@husarvid.se

David Caley

Marknad & kontorschef


0735-22 90 92

033-12 05 60
david@husarvid.se

Marcus Sterner

Säljstrateg


0735-22 90 93

033-12 05 60
marcus@husarvid.se

Martin Schultz

Entreprenadansvarig mark


0735-22 90 96

033-12 05 60
martin@husarvid.se

Tony Bergsten

Entreprenadansvarig bygg


0705-60 32 09

033-12 05 60
tony@husarvid.se

Carl Augustsson

Grävmaskinist


0735-22 90 97


carl@husarvid.se

Skriv upp dig på VIP-listan

Få VIP-visningar, utskick innan lansering mm.

Beställ katalog

Jag samtycker till att mina uppgifter hanteras enligt vår integritetspolicy


Kontakta säljare

Fredrik Palm - Villa/Tomter
Andreas Klarström - Bostadsrätter

Jag samtycker till att mina uppgifter hanteras enligt vår integritetspolicy